pościel dla dzieci MEMI - producent pościeli dla dzieci i dorosłychSklep internetowy z wyjątkową pościelą dla dzieci, dorosłych
MEMI - Polski producent bezpiecznych produktów dla dzieci

O nas

Sklep internetowy z bezpieczną pościelą dla dzieci i dorosłych

O nas

Memi to marka stworzona z myślą o dzieciach i rodzicach, którzy w produktach przeznaczonych dla dzieci poszukują oryginalności, bezpieczeństwa i najlepszej jakości.

Chcemy tworzyć produkty, które będą wywoływać uśmiech na twarzach tych najważniejszych. Nie chcemy być szablonowi i przewidywalni, chcemy zaskakiwać i pobudzać dziecięcą wyobraźnie.

Memi „for the love of a child”- to marka, która powstała w wyniku obserwacji i własnych doświadczeń. Jako rodzice poszukiwaliśmy najbezpieczniejszych produktów i wiemy, że na rynku polskim większość materiałów z których powstają produkty dla naszych dzieci, jest nie przebadana. Włożyliśmy bardzo dużo wysiłku w to, aby marka Memi była bezpieczna dla tych najmniejszych. Tworząc Memi wiedzieliśmy, że nie możemy pozwolić sobie na jakiekolwiek zaniedbanie, przecież dzieci w pościelach spędzają blisko pół doby.

Zadbaliśmy o bezpieczeństwo, ale niemniej ważne było dla nas wzornictwo. Chcemy tworzyć produkty ciekawe dla dzieci, które będą pobudzać dziecięcą wyobraźnie, a nie mniejsze wersje produktów dla dorosłych. Pomyśleliśmy jak dzieci i zadaliśmy sobie pytanie, czego tak naprawdę one by chciały? I dzięki temu zmieniliśmy całe swoje myślenie, bo Memi chce sprawiać radość przede wszystkim dzieciom.

Wszystkie nasze produkty powstają w Polsce, są szyte ręcznie z bezpiecznych i najlepszych jakościowo materiałów.

© 2017 MEMI - Powered by MEMI
sklep@memi.eu - 694 192 923
pościele dla dzieci   pościele dla noworodków   bezpieczna pościel dla dzieci   pościel dla dzieci   pościele dla dzieci
produkty dla dzieci