Mini Koszyk

KATEGORIE
O nas

O nas

Memi to marka stworzona z myślą o dzieciach i rodzicach, którzy w produktach przeznaczonych dla dzieci poszukują oryginalności, bezpieczeństwa i najlepszej jakości.

Chcemy tworzyć produkty, które będą wywoływać uśmiech na twarzach tych najważniejszych. Nie chcemy być szablonowi i przewidywalni, chcemy zaskakiwać i pobudzać dziecięcą wyobraźnie.

Memi „for the love of a child”- to marka, która powstała w wyniku obserwacji i własnych doświadczeń. Jako rodzice poszukiwaliśmy najbezpieczniejszych produktów i wiemy, że na rynku polskim większość materiałów z których powstają produkty dla naszych dzieci, jest nie przebadana. Włożyliśmy bardzo dużo wysiłku w to, aby marka Memi była bezpieczna dla tych najmłodszych. Tworząc Memi wiedzieliśmy, że nie możemy pozwolić sobie na jakiekolwiek zaniedbanie, przecież dzieci w pościelach, kocykach spędzają blisko pół doby.

Zadbaliśmy o bezpieczeństwo, ale niemniej ważne było dla nas wzornictwo. Chcemy tworzyć produkty ciekawe dla dzieci, które będą pobudzać dziecięcą wyobraźnie. Pomyśleliśmy jak dzieci i zadaliśmy sobie pytanie, czego tak naprawdę one by chciały? I dzięki temu zmieniliśmy całe swoje myślenie, bo Memi chce sprawiać radość przede wszystkim dzieciom.

Wszystkie nasze produkty powstają w Polsce, są szyte ręcznie z bezpiecznych i najlepszych jakościowo materiałów.