pościel dla dzieci Wyjątkowy Kocyk Velvet 80x100 - Memi
MEMI - Polski producent bezpiecznych produktów dla dzieci

Sklep internetowy z pościelą dla dzieci i dorosłych – MEMI

Kocyk Velvet 80x100 dla dzieci z kolekcji Memi at the funfair


Ta kolekcja to wyjątkowy prezent dla każdego dziecka. Niepowtarzalny wzór i wyjątkowe materiały doskonale sprawdzą się w pokoiku lub kąciku Twojego dziecka. Niezastąpiony okaże się również na spacerze czy w podróży.
Kocyk jest dwustronny, z jednej strony autorski ręcznie malowany akwarelą wzór, z drugiej strony niezwykle przyjemna w dotyku tkanina velvet.
Do kompletu można dobrać poduszkę.
Produkt zapakowany w firmowy ekologiczny bawełniany woreczek z przywieszką, to doskonały pomysł na prezent.
Wymiary: 80x100cm (+/- 2 cm)
Skład: 100% najlepsza gatunkowo bawełna 132g o pięknym satynowym splocie i wysokogatunkowa 100% tkanina poliestrowa velvet.
Produkt został uszyty ręcznie w Polsce z największą dokładnością i z wykorzystaniem najlepszych jakościowo materiałów. Wszystkie nasze materiały (tkaniny, wypełnienia, pianki, zamki, a także nadruki na tkaninach i nici) posiadają certyfikat Oeko-Tex® Standard 100.
  • Więcej o Oeko-Tex® Standard 100

    Od 1992 roku Oeko-Tex® Standard 100 jest wiodącym w świecie znakiem bezpieczeństwa wyrobów włókienniczych. Produkty, którym przyznano ten znak, są wolne od substancji szkodliwych w stężeniach mających negatywny wpływ na stan zdrowia człowieka m.in. pestycydów, chlorofenoli, formaldehydu, barwników alergizujących, zabronionych barwników azowych i ekstrahowalnych metali ciężkich.
Wzór objęty Ochroną Prawno-Autorską.
Wybieraj produkty bezpieczne dla Twojego dziecka!

Cena: 159 zł

* Produkt wyprzedany
© 2018 MEMI - Powered by MEMI, ul. Klimasa 37C/26, 50-515 Wrocław, NIP: 615 19 36 984
sklep@memi.eu - 694 192 923
pościele dla dzieci   pościele dla noworodków   bezpieczna pościel dla dzieci   pościel dla dzieci   pościele dla dzieci
produkty dla dzieci