pościel dla dzieci MEMI - producent pościeli dla dzieci i dorosłychKocyki i poduszki bezpieczne dla dzieci - od MEMI
MEMI - Polski producent bezpiecznych produktów dla dzieci

Kocyki i poduszki

Kocyki, kołderki i poduszki dla dzieci oraz dorosłych

Kocyki dziane (tkane, bawełniane), kocyki velvet, poduszki velvet, kołderko-kocyki minky, poduszki minky

Kocyki Dziane

kocyki dla dzieci
Kocyki dziane są niezastąpione w wyprawce, doskonałe na prezent dla przyszłej mamy, sprawdzą się w łóżeczku, wózku i foteliku samochodowym. Zostały w całości wyprodukowane w Polsce z najlepszej gatunkowo certyfikowanej bawełny.

Poduszki Velvet

poduszki dla dzieci
Poduszki dla dzieci i starszaków są dwustronne, z jednej strony Wasze ulubione wzory, z drugiej strony przyjemna w dotyku tkanina velvet. Wyjątkowo wygodne poduszki zapewnią Twojemu dziecku wspaniały sen. Sprawdzą się w pokoiku Twojego dziecka, a także w podróży. Uszyte ręcznie z najlepszych jakościowo materiałów.

Poduszki Minky

poduszki dla dzieci
Poduszki dla dzieci i dorosłych minky to niepowtarzalne wzory oraz wyjątkowe materiały najwyższej jakości. Doskonale sprawdzą się w pokoiku lub kąciku dziecka, a także przydadzą się w podróży. Wykonane z najlepszej gatunkowo bawełny oraz antyalergicznego wypełnienia.

Kocyki Velvet

kocyki dla dzieci
Kocyki dla dzieci są dwustronne, z jednej strony piękny, autorski ręcznie malowany akwarelą wzór, z drugiej strony niezwykle przyjemna w dotyku tkanina velvet. Kocyki pasują nie tylko do łóżeczka. Okażą się również niezastąpione na spacerze, czy w podróży.

Kołderko - Kocyki Minky

kołderko kocyki dla dzieci
Kołderko- kocyki dla dzieci są dwustronne, z jednej strony ręcznie malowany akwarelą wzór, z drugiej strony przyjemny w dotyku oryginalny plusz minky Shannon Fabrics. Tkanina przyjazna dla skóry i nie wywołuje podrażnień. Kołderko- kocyki zachowują swój wygląd i właściwości przez wiele lat.

© 2017 MEMI - Powered by MEMI
sklep@memi.eu - 694 192 923
pościele dla dzieci   pościele dla noworodków   bezpieczna pościel dla dzieci   pościel dla dzieci   pościele dla dzieci
produkty dla dzieci